czwartek, 9 maja 2024

Fotograf na Uroczystości

Jak informowałem podczas prób, fotograf będzie ten sam, z którym współpracowaliśmy w poprzednich latach - pani Dorota Sałas (można znaleźć stronę na Fb).

Zdjęcia (odbitki papierowe) sprzedawane są poprzez przegląd i wybór na stronie internetowej www.zalamo.com, zabezpieczonej hasłem. To Państwo dokonujecie wyboru, które ze zdjęć chcielibyście mieć w swoim albumie. Wykonanie zdjęć nie zobowiązuje do ich zamówienia. Foto-album na indywidualne zamówienie również mogę przygotować. Przy zamówieniu odbitek za powyżej 100 zł, dostępne są również cyfrowe wersje zamówionych zdjęć. 

Cennik:

Kościół (fotoreportaż z Uroczystości):

10x15 – 14 zł/szt

15x23 – 16 zł/szt

20x30 – 18 zł/szt

Pozowane przed kościołem lub wewnątrz:

10x15 – 16 zł/szt

15x23 – 18 zł/szt

20x30 – 20 zł/szt

Fotograf będzie obecny 11 maja do dyspozycji Państwa do zdjęć rodzinnych i indywidulanych pół godziny przed Uroczystością. Po Uroczystości będzie jedynie zdjęcie grupowe. Jeśli czas pozwoli będzie można zrobić zdjęcia także po mszy. 

Fotograf będzie obecny także w poniedziałek lub wtorek białego tygodnia - zależnie od pogody (informacja zostanie umieszczona dzień wcześniej na stronie komunijnej). W tym dniu będzie możliwość zrobienia zdjęć przed mszą przed kościołem (od 17:30), a po mszy wewnątrz kościoła. 

Odbitki zostaną wykonane do 30 dni po Uroczystości. Potem mamy 30 dni na ich zamówienie w serwisie - po tym czasie galeria online zostanie zlikwidowana.