List do rodziców

Drodzy Rodzice!

Wasze Dziecko w bieżącym roku szkolnym 2022/2023 przystąpi po raz pierwszy do Sakramentu pokuty i pojednania oraz Komunii Świętej. Eucharystia jest największym darem Chrystusa dla Kościoła i każdego wierzącego. Dlatego ważne jest, by do tego wydarzenia dobrze się przygotować. Przez kolejne miesiące będziemy się wspólnie spotykać, by odkrywać Boga obecnego pośród nas. Mam nadzieję, że I Komunia Waszego dziecka będzie naszą wspólną piękną drogą, na której doświadczymy nowego powiewu Ducha. Proszę Was, kochani Rodzice, abyście wielkodusznie i odpowiedzialnie odpowiedzieli na wezwanie, jakie stawia przed Wami dzisiaj Bóg, a jest nim towarzyszenie swojemu dziecku na drodze wiary. Życzę, byście otwierali się na miłość i błogosławieństwo, które Bóg obficie będzie na Was wylewał.

ks. Tomasz Sadłowski MIC


Przypominamy, że SAKRAMENT KOMUNII ŚWIĘTEJ PRZYJMUJEMY W PARAFII ZAMIESZKANIA. W innych przypadkach wymagana jest pisemna zgoda Proboszcza swojej parafii zamieszkania. 
26 września o godz. 19:30 w dolnym kościele zapraszam na spotkanie organizacyjne, aby zapoznać się z formą kursu, zasadami oraz księdzem prowadzącym przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.