Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

UWAGA, RUSZJĄ ZAPISY NA ROCZNICĘ KOMUNII 2024
ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJAMI PONIŻEJ....


Drodzy Rodzice!
Nie tak dawno Wasze Dziecko przystąpiło do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej. Były to zapewne  ważne chwile dla Was Rodzice, Waszych Rodzin, a nade wszystko dla Waszych dzieci (dla nas też). Jezus obecny w Eucharystii przynosi nam zawsze radość i pokój. 

Aby przypomnieć sobie piękno Eucharystii, piękno Boga; aby odkryć jeszcze bardziej, czym jest Msza Święta i Komunia Święta; aby uczyć się budować przyjaźń - chcę zaprosić Was do programu Rocznicy Pierwszej Komunii, który stanowić będzie - mamy nadzieję - niezwykłą przygodę dla Waszych dzieci i dla Was. Modlimy się, aby poprzez program obchodów Rocznicy I Komunii Dobry Bóg objął swoją Miłością każdego, kto tego pragnie i kto Go szuka. 

Rocznica Pierwszej Komunii odbędzie się w sobotę 25 maja 2024 r. o godzinie 11:00. Na udział w Rocznicy należy się zapisać! Można tego dokonać poprzez SPECJALNĄ STRONĘ WWW - PODAJĄC IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ SZKOŁĘ I SWÓJ ADRES MAILOWY. Zgłoszenia do 12 kwietnia 2024 r. (po tym terminie strona przestanie być aktywna). Po zakończeniu zapisów, czyli po 12 kwietnia, na podany w zapisach adres zostanie wysłany mail z potwierdzeniem dołączenia do Rocznicy - możliwe, że znajdzie się on w spamie, w folderze powiadomień, ofert lub innym. W razie niepewności co do faktu dołączenia do listy rocznicowej - wyślij mail z zapytaniem na t.sadlowski@marianie.pl.

Pozdrawiam Was serdecznie, zapraszam i do zobaczenia!
Ks. Tomasz

Oto kalendarz naszych spotkań w ramach przygotowania i obchodów rocznicy I Komunii świętej:
8 kwietnia 2024 (poniedziałek) o godz. 20:00 (online Zoom) - spotkanie informacyjne dla rodziców (30 min.) LINK TUTAJ

Jeśli nie posiadamy i/lub nie chcemy ściągać aplikacji - przy klikaniu linka na ekranie informującym o przejściu na platformę Zoom klikamy na samym dole ekranu: "Dołącz z przeglądarki". 

15 kwietnia 2024 (poniedziałek) o godz. 19.00 (DOLNY kościół) - spotkanie dzieci z rodzicami
22 kwietnia 2024 (poniedziałek) o godz. 19:00 (dolny kościół) - spotkanie z rodzicami
20 maja 2024 (poniedziałek) o godz. 19:00 (dolny kościół) - spotkanie z dziećmi

Grafika YouCat dla dzieci - "Jak mogę usłyszeć Boga" (pełna rozdzielczość po kliknięciu w obraz):
    


Próba z dziećmi:
środa 22 maja godz. 17:00

Spowiedź dla dzieci i rodziców:
piątek 24 maja godz. 19:00

Rocznica I Komunii Świętej:
25 maja (sobota) - godzina 11:00

W ramach Uroczystości dzieci otrzymają YOUCAT - katechizm dla dzieci - sprawdzone narzędzie wspólnego, rodzinnego poznawania wiary, będące pomocą zarówno w wychowaniu, jak i w szkolnej katechezie. Składka (YouCat, pamiątkowy obrazek, plansze i elementy do przygotowania, dekoracje i kwiaty) wynosi 140 zł. Pieniądze proszę wpłacać w kancelarii (możliwość zapłaty kartą) lub przelewem do dnia 30 kwietnia 2024 r. Dane do przelewu: 

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia; 
ul. Św. Bonifacego 9; 02-914 Warszawa; 
Bank Pekao: 54 1240 1109 1111 0010 7609 7242 
- z dopiskiem "Rocznica Komunii + imię i nazwisko dziecka".

W razie pytań proszę o mail.
Pamiętam o Was w modlitwie.
ks. Tomasz (t.sadlowski@marianie.pl)