środa, 14 września 2022

Zapisy na kurs 2022-2023

W celu zapisania się na kurs przygotowujący do przyjęcia przez dziecko I Komunii Świętej należy wypełnić deklarację rodzica (do ściągnięcia TU) i wraz z nią (oraz z dzieckiem) przyjść na krótkie spotkanie z ks. Tomaszem w kancelarii parafialnej. Zapisy na te krótkie spotkania odbywają się poprzez grafik ONLINE DOSTĘPNY TUTAJ. Zapisy będą trwały do ok. połowy października. 

Deklaracje do wypełnienia będą też dostępne do wypełnienia przed spotkaniem, w formie papierowej przed zakrystią (w razie gdyby ktoś zapomniał lub nie miał możliwości wydrukowania).

W razie zapełnienia się dostępnych terminów spotkań będę dołączał kolejne.

Po zakończeniu zapisów nie będzie już możliwości dołączenia do naszego kursu przygotowującego Wasze dzieci do Pierwsze Spowiedzi i Komunii Świętej.

Zapraszam na organizacyjne spotkanie dla rodziców w poniedziałek 26 września o godz. 19:30 w kościele dolnym. W czasie spotkania zostanie przedstawiony program przygotowania, zasady oraz sposób zapisów i organizacji grup. Pierwsze spotkanie w ramach kursu odbędzie się z kolei 17 października. Będzie ono spotkaniem rodzinnym, czyli z uczestnictwem rodziców z dziećmi.   

Do zobaczenia już wkrótce! Pozdrawiam. ks. Tomasz