środa, 1 kwietnia 2020

Informacja odnośnie terminu I Komunii Świętej

Po rozmowie z ks. Proboszczem prosimy Was o cierpliwość w tej trudnej sytuacji. Utrzymanie terminu majowego raczej wydaje się niemożliwe, ale również raczej niemożliwe jest potwierdzenie jakiegokolwiek innego nowego terminu - a nie chcielibyśmy drugi raz zmieniać daty tak ważnego wydarzenia. Sytuacja, jak widzicie jest bardzo zmienna. Kwestie kościelne muszą odnosić się również do przepisów państwowych, które ewoluują zależnie od stopnia zagrożenia. Poza tym nie wiemy jeszcze jaki będzie zasięg kryzysu gospodarczego.
Moi Drodzy, wiem, że ten post Was nie zadowoli. Na pewno obiecujemy Wam wsparcie w dzień I Komunii - nasz kościół dolny posiada dużo przestrzeni, którą jesteśmy gotowi wykorzystać na świętowanie, gdyby okazało się, że brakuje sal. Pamiętajmy, że w I Komunii najważniejszy jest Jezus i dobro Waszych dzieci, którym Bóg chce powiedzieć jak bardzo je kocha.
Mamy nadzieję, że w Wielkanoc, czyli w połowie kwietnia będziemy mogli podać konkretny termin naszego wspólnego spotkania. Pamiętamy o Was wszystkich i o przygotowaniu do I Komunii w naszych modlitwach.